ویرا ساز نادین
امروز
1401 بهمن 18
50 8
​​​

دوربین های داهوا

خلاصه

برند داهوا از سال ۲۰۰۱ با ساخت سیستم امنیتی و در ابتدا دوربین مداربسته آنالوگ کار خود را آغاز کرد و با گسترش کار خود در زمینه‌ی تولید دوربین مداربسته اکنون بعد از گذشت 20 سال محصولاتی مانند مانند دوربین‌های مداربسته‌ی تحت شبکه، دوربین‌های مداربسته HD cvi ، دوربین‌های مداربسته چندوجهی، دستگاه‌های ان وی آر (Dahua NVR)، دستگاه‌های رکوردر چندوجهی (Dahua XVR)، سیستم‌های کنترل تردد، تجهیزات شبکه و سوئیچ‌ها، تجهیزات رادیویی و مایکرو، تجهیزات اعلام سرقت و پهباد و درون را تولید می‌کند. همچنین داهوا برای اولین بار در جهان موفق به تولید دستگاه DVR 32 کانال فول D1 شد، محصولات تولیدی شرکت داهوا علاوه بر داشتن گواهینامه ISO9001 سیستم های مدیریت کیفیت، و برخی از گواهی نامه های بین المللی مانند UL، CE، FCC را نیز دارا می باشند،

داهوا در جهان
برند داهوا در مقام سوم بهترین برند دوربین های مداربسته ی جهان می باشد که طرفداران بسیاری دارد زیرا داهوا با داشتن بالاترین کیفیت های نرم افزاری و سخت افزاری رقیب بسیار خوبی برای بقیه برند ها است و یکی از فاکتور های تمایز آن قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت آن می باشد

داهوا در ایران
در ایران به جرات می توان گفت که داهوا بهترین و اولین برند دوربین مداربسته می باشد با توجه به قیمت های با ثبات تر، گارانتی و خدمات پس از فروش عالی 

مزایای دوربین مداربسته داهوا :
1- برخوردار بودن از قیمت های متنوع
2- برخوردار بودن از تنوع محصولات
3-  خدمات نرم افزاری گسترده
4-  دارا بودن از یک سرور انتقال تصویر رایگان
5-  استفاده از هوش مصنوعی و آنالیز تصاویر
6-  دید در تاریکی مطلق
7-  فشرده سازی تصاویر با بالاترین نرخ

برخی از ویژگی های دوربین های مداربسته داهوا :
استفاده از تکنولوژی IVS:

این فناوری پیشرفته با آنالیز محیط به سرعت اشخاص و اشیاء را تشخیص می دهد و تصاویر را سریعا ضبط می کند و به سرور ارسال می کند.
همچنین در مواقع سرقت، پیام هشدار ارسال می کنند. از این رو برای مراکزی مانند بانک ها مناسب است.
فناوری HDCVI :
این تکنولوژی باعث افزایش کیفیت تصاویر و رزولوشن بیشتر می شود.
آنالیز هوشمند:
امکان شمارش و تشخیص حرارت افراد قابلیت دیگری برای دوربین های مداربسته داهوا است که از طریق آنالیز هوشمند تامین می شود.در واقع اطلاعات محیط را بررسی کرده و گزارش ارسال می کند. این قابلیت برای مکان های شلوغ همانند فروشگاه ها بسیار کاربردی است.
Auto Tracking :
با این قابلیت دوربین داهوا می تواند روی فردی زوم کند و جزئیات را نشان دهد، یا هدف را دنبال کند.
Starlight Technolog :
امکان ضبط تصاویر در نور کم (کمتر از ۰٫۰۰۷ لوکس) و در تاریکی شب را با کیفیت بالا ایجاد می کند.
فناوری ۴k :
باعث ضبط تصاویر به صورت واضح، شفاف و با تمام جزئیات می شود. در واقع رزولوشن  تصویر ۴ برابر شفافیت تصاویر دوربین های مداربسته ۱۰۸۰p می شود. فناوری  ۴kبیشتر در دوربین های مداربسته تحت شبکه IP و HDCVI به کار رفته است.
تکنولوژی۲۶۵+ :
بدون کاهش کیفیت تصاویر به کاهش حجم اطلاعات و افزایش حجم بیشتر فضای خالی حافظه کمک می کند.

پرفروش ترین محصولات داهوا : 
پرفروش ترین دوربین های مداربسته داهوا
۱)DH-HAC-B1A21P
دوربین بولت DH-HAC-B1A21P دارای لنز ۳٫۶ میلیمتری از نوع Fixed و سنسور ۲ مگاپیکسلی CMOS می‌باشد. از جمله ویژگی‌های این دوربین قابلیت فیلمبرداری در دو حالت SD و HD است. این دوربین رزولوشنی برابر با ۱۰۸۰p و ۷۲۰p به ما ارائه می‌دهد. نرخ فریم آن  به ترتیب برابر با ۲۵/۳۰fps در ۱۰۸۰p و ۲۵/۳۰/۵۰/۶۰fps در ۷۲۰p می‌باشد. با توجه به نرخ فریمی که گفته شد با استفاده از رزولوشن ۷۲۰p به راحتی می‌توان کوچک‌ترین حرکت‌ها را تشخیص داد .جنس بدنه این دوربین از جنس پلاستیک میباشد
DH-HAC-B2A21P(2 
دوربین بولت  دارای لنز ۳٫۶ میلیمتری از نوع Fixed و سنور ۲ مگاپیکسلی CMOS می‌باشد. کیفیت تصویر این سنسور به نسبت کم است اما با توجه به قیمت آن مناسب است. از جمله ویژگی‌های این دوربین قابلیت فیلمبرداری در دو حالت SD و HD است. این دوربین رزولوشنی برابر با ۱۰۸۰p و ۷۲۰p به ما ارائه می‌دهد و نرخ فریم آن به ترتیب برابر با ۲۵/۳۰fps در ۱۰۸۰p و ۲۵/۳۰/۵۰/۶۰fps در ۷۲۰p می‌باشد. با توجه به نرخ فریمی که گفته شد با استفاده از رزولوشن ۷۲۰p به راحتی می‌توان کوچک‌ترین حرکت‌ها را تشخیص داد. جنس بدنه دوربین آلومینیومی است.
۳)DH-HAC-HFW1200TP
دوربین بولت DH-HAC-HFW1200T   از سنسور CMOS بهره می‌برد. سنسور این دوربین با ابعاد ۱/۲٫۷ دارای دقت ۲ مگاپیکسل می‌باشد. این سنسور تصویر خروجی را با رزولوشن ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ ارائه می‌دهد. قابلیت فیلم‌برداری در ۲ کیفیت ۱۰۸۰p و ۷۲۰p از دیگر قابلیت‌های آن است. نرخ فیلم‌برداری در کیفیت ۱۰۸۰p برابر ۲۵ و ۳۰ فریم بر ثانیه و در کیفیت ۷۲۰p برابر ۲۵، ۳۰، ۵۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه است.برای فیلم‌برداری رنگی تنها لازم است ۰٫۰۲ لوکس نور در اختیار داشته باشید. در صورت نبود هیچ نوری این دوربین با فعال کردن قابلیت دید در شب تا ۲۰ متر تصویر واضحی را ضبط می‌کند. لنز این دوربین مدار بسته از نوع Fixed lens / Fixed iris می‌باشد. فاصله کانونی آن نیز ۳٫۶ میلی‌متر است. این لنز تا ۶۰۰ میلیمتر می‌تواند فوکوس نزدیک کند.
۴)DH-HAC-HFW1200DP
دوربین بولت  DH-HAC-HFW1200DP  از دوربین‌های بولت با سنسور CMOS می‌باشد. سنسور این دوربین با قدرت ۲ مگاپیکسلی قابلیت فیلم‌برداری Full HD و HD را دارد. نرخ فریم در فیلم برداری Full HD برابر ۲۵ و ۳۰ فریم بر ثانیه و در کیفیت HD برابر ۲۵، ۳۰، ۵۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه می‌باشد. شما می‌توانید این دوربین را به راحتی در مکان‌های تاریک نصب کنید. دلیل این ادعا نیازمندی این دوربین به تنها ۰٫۰۲ لوکس نور برای فیلم‌بردای رنگی است. حتی در تاریکی مطلق نیز با روشن شدن اتوماتیک دید در شب، تا ۸۰ متر تصویر بسیار واضحی در اختیار شما قرار می‌گیرد
۵)DH-HAC-T1A21P 
دوربین دام DH-HAC-T1A21P دارای لنز ۲٫۸ میلیمتری از نوع Fixed و سنور ۲ مگاپیکسلی CMOS می‌باشد. از جمله ویژگی‌های این دوربین قابلیت فیلمبرداری در دو حالت SD و HD است. این دوربین رزولوشنی برابر با ۱۰۸۰p و ۷۲۰p به ما ارائه می‌دهد و نرخ فریم آن به ترتیب برابر با ۲۵/۳۰fps در ۱۰۸۰p و ۵۰/۶۰fps در ۷۲۰p می‌باشد. با توجه به نرخ فریمی که گفته شد با استفاده از رزولوشن ۷۲۰p به راحتی می‌توان کوچک‌ترین حرکت‌ها را تشخیص داد. جنس بدنه دوربین پلاستیکی است.
۶)DH-HAC-T2A21P50
دوربین دام DH-HAC-T2A21P دارای لنز ۲٫۸ میلیمتری از نوع Fixed و سنور ۲ مگاپیکسلی CMOS می‌باشد. از جمله ویژگی‌های این دوربین قابلیت فیلمبرداری در دو حالت SD و HD است. این دوربین رزولوشنی برابر با ۱۰۸۰p و ۷۲۰p به ما ارائه می‌دهد و نرخ فریم آن به ترتیب برابر با ۲۵/۳۰fps در ۱۰۸۰p و ۵۰/۶۰fps در ۷۲۰p می‌باشد.. جنس بدنه دوربین پلاستیکی است.
۷)DH-HAC-HDW1200EMP-A    
دوربین دام  DH-HAC-HDW1200EMP-A دارای لنز ۲٫۸ میلیمتری از نوع Fixed و سنور ۲ مگاپیکسلی CMOS می‌باشد. از جمله ویژگی‌های این دوربین قابلیت فیلمبرداری در دو حالت SD و HD است. این دوربین رزولوشنی برابر با ۱۰۸۰p به ما ارائه می‌دهد و نرخ فریم آن برابر با ۲۵/۳۰fps در ۱۰۸۰p می‌باشد.همچنین دارای قابلیت دید در شب تا ۵۰ متر است .
8) EZ-IPC-B1B20P-L:
دوربینB1B20P-L یکی از دوربین های سری ایزی آی پی (EZ IP) داهوا می باشد. داهوا سری EZ IP را با هدف ارائه محصولات IP ارزان قیمت تولید کرد. این دوربین در عین حال که کیفیت مطلوب2MP را دارا می باشد، دارای قابلیت H265+ نیز می باشد. 
قیمت  B1B20P-L نسبت به سایر دوربین های بولت تحت شبکه داهوا پایین تر است.
9) EZ-IPC-B1B40P :
مدل EZ-IPC-B1B40P امکان دستیابی به تصاویر واضح در نقاط با تضاد کنتراست بالا با بهره گیری از تکنولوژی نرم افزاری DWDR را برای شما فراهم می کند.مجهز به تکنولوژی 3D-DNR جهت رفع نویز دیجیتال و بالا بردن کیفیت و شفافیت تصاویر است. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت دارای ال ‌ای ‌دی های قدرتمند دید در شب با قابلیت پشتیبانی تا شعاع 30 متری بودهاز فیلتر ICR به منظور بهبود کیفیت تصاویر در روز و شب بهره می برد. دوربین مداربسته آی پی بولت دارای استاندارد حفاظتی IP67 جهت جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار به دوربین مداربسته بوده که در شرایط آب و هوایی نامساعد به خوبی کار می کند.
10) EZ-IPC-T1B20P-L
دوربین مدار بسته  داهوا IPC-T1B20P-L-EZ-IP در رده ی دوربین های آنالوگ از حسگر 1/2.7 inch اینچ (cmos)  استفاده میشود که وضوح تصاویر خوبی دارد و با سیگنال های PAL و NTSC تصویر را با ابعاد 3840 *2160 نمایش میدهد . کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل  وضوح تصویر و شفافیت در حد رزولیشن ۴k و لنز آن ثابت 2.8 میلیمتر   میباشد. دوربین مدار بسته داهوا IPC-T1B20P-L-EZ-IPدر حالت دید در شب میتواند تا حدودا  30 متر را پوشش دهد . در این  دوربین مدار بسته 2 مگاپیکسل  از SMART IR برای جلوگیری سفیدی بیش از اندازه تصاویر استفاده شده است . این دوربین های امنیتی در دمای بین  30 درجه زیر صفر تا 60 درجه بالای صفر  به طور کامل فعال میباشد به همین دلیل برای استفاده در محیط های مختلف مناسب است .تکنولوژی خوبی که داهوا در این مدل استفاده کرده است POC نام دارد که صدا و دیتا و تصویر و برق مورد نیاز را با یک کابل کواکسال قابل انتقال می کند .  نصب دوربین مدار بسته ارزان قیمت داهوا IPC-T1B20P-L-EZ-IP  از استاندارد IP67 استفاده کرده است که در برابر گرد و غبار و آب و هوای بارانی و فضای باز قابل نصب می باشد .
11) دستگاه NVR داهوا مدل DH-NVR5832-4KS2
دستگاه NVR داهوا مدل DH-NVR5832-4KS2 دارای پهنای باند ورودی 320 مگابایت بر ثانیه می باشد که در نتیجه می توان از آن در سیستم های مداربسته پیشرفته و دوربین های با کیفیت بالا استفاده نمود. این دستگاه همچنین قابلیت پخش زنده و بازپخش تصاویر نیز دارد.
دستگاه NVR داهوا مدل DH-NVR5832-4KS2 علاوه بر داشتن 2 پورت USB2، 2 پورت USB3 و دو خروجی HDMI-VGA، قابلیت اتصال، پخش و ضبط همزمان 32 کانال تحت شبکه را دارد.

ویژگی ها