ویرا ساز نادین
امروز
1400 آذر 14
50 12
​​​

درباره ما
گروهي که در سال 1388 شکل گرفته بود، فعاليت رسمي خود را با نام ويرا ساز نادين در سال 1398 با مجوز فعالیت نظام صنفی رایانه ای استان تهران به شماره 21014204 مورخ 99/5/4 آغاز کرد. موسسان، مديران و کارکنان پرشور اين مجموعه در بدو امر، با هدف ارتقاء در نقش صنعت IT ايران و خدمت‌رساني، پيشرفت و تعالي در عرصه صنعت کشور را، سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دادند. امروز با ياري خدا درصدد رسيدن به اهداف بلند مدت خود هستيم.

در راستاي سياست اشتغال‌زايي، کارآفريني و همچنين با استناد به ابلاغيه رسمي شماره 455 نهاد رياست جمهوري اسلامـي ايـران مـورخ  و تـصـويب نامـه شمـاره  ٢۴١٨۶٩/ت۴٢٠٨٧هـ مورخ 1387/12/22 مبني بر استفاده از حداکثر توان فني، مهندسي، توليدي، صنعتي و اجرايي و همچنين کاهش خروج ارز از کشور، مجموعه مستقل اين شرکت در تلاش است با تکيه بر دانش تخصصي کارشناسان خود، جهت راهکارهاي مناسب زيرساخت‌ فيزيکي ‌مرکز داده ، در چهار بخش اجراي زيرساخت شبکه و مراکز داده، مخابرات ، امنيت شبکه و دوربين مداربسته را ارائه نمايد.

اکنون اين شرکت در عرصه IT، کارآفريني، پشتيباني کامل و نيز مشتري مداري از جـــمـــلـــه رويکــردهاي عـــمــده اين شـرکت شده‌اند، به‌طـــوري کــه شرکت ويرا ساز نادين با بهبود فرآيندهاي کاري و همچنين پشتيباني موفق به کسب رضايت مشتريان گرديده است. افزايش چشمگير مشتريان معتبر، نشان‌دهنده مسير درستي است که از ابتدا موسسان اين مجموعه سرلوحه فعاليت‌ خود قرار داده‌اند و به ياري خداوند منان، اين راه را تا به آخر خواهند پيمود.