ویرا ساز نادین
امروز
1400 آذر 14
37 10
​​​

دپارتمان شیلدینگ

خلاصه :

شرکت ویرا ساز نادین يكي از با تجربه ترین شركتهاي حوزه فناوری اطلاعات كشور است كه با در اختيار داشتن كادر متخصص و كارآزموده و با كسب گواهینامه و صلاحیت اجرای پروژه از مبادی ذیربط در طراحی و اجرای حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد) فعاليت دارد. شركت ویرا ساز نادین داراي تجربيات بسیار زیادی در زمينه اجراي موفق طراحی حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد) در سطح سازمانهاي لشكري و شركتهاي دولتی و خصوصي مي باشد. ماموریت شرکت ویرا ساز نادین در خدمات طراحی و اجرای حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد) ارائه امكان سنجي، نياز سنجي و طراحي بخش های مختلف مطابق با آخرین الزامات سازمان پدافند غیر عامل کشور و استاندارد های جهانی است.


شرکت ویرا ساز نادین يكي از با تجربه ترین شركتهاي حوزه فناوری اطلاعات كشور است كه با در اختيار داشتن كادر متخصص و كارآزموده و با كسب گواهینامه و صلاحیت اجرای پروژه از مبادی ذیربط در طراحی و اجرای حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد) فعاليت دارد. شركت ویرا ساز نادین داراي تجربيات بسیار زیادی در زمينه اجراي موفق طراحی حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد) در سطح سازمانهاي لشكري و شركتهاي دولتی و خصوصي مي باشد. 
ماموریت شرکت ویرا ساز نادین در خدمات طراحی و اجرای حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد)  ارائه امكان سنجي، نياز سنجي و طراحي بخش های مختلف مطابق با آخرین الزامات سازمان پدافند غیر عامل کشور و استاندارد های جهانی است. 
شرح وظایف
1- تعامل با مشتریان محترم در خصوص طراحی و اجرای حفاظت از امواج الکترو مغناطیس (شیلد)
2- تجزيه و تحليل نياز مشتري در حوزه شیلدینگ
3- تحليل سيستم مورد نياز مشتري
4- معماري سيستم مورد نياز مشتري، شناخت اجزاء و بررسي ارتباطات سيستم با ساير سيستم هاي مرتبط 

در صورتی که محدوده فرکانسی تجهیزات خود را می دانید برای انتخاب فیلتر رادیویی مناسب با واحد فنی و بازرگانی شرکت ویرا ساز نادین تماس بگیرید.
تکمیل حفاظت الکترومغناطیسی مراکز داده نیازمند کلیه تدابیر لازم
1- شیلد رادیویی محل حفاظت الکترومغناطیسی مراکز داده
2- نصب فیلتر رادیویی در خطوط رادیویی
3- نصب فیلتر EMP در خطوط برق تغذیه محل حفاظت الکترومغناطیسی مراکز داده
4- نصب فیلتر موجبر در ورودی محل منافذ محل حفاظت الکترومغناطیسی مراکز داده
5- استفاده از خطوط فیبر نوری در مسیر خطوط داده
6- نصب درب شیلد رادیویی حفاظت الکترومغناطیسی
7- اتصال دیواره های شیلد به اتصال ارت مناسب برای حفاظت الکترومغناطیسی مراکز داده
8- همبندی مناسب در محل اتصالات حفاظت الکترومغناطیسی مراکز داده