ویرا ساز نادین
امروز
1401 اردیبهشت 27
3 1
​​​

اخبار

با ما همراه باشید با آخرین اخبار پروژه های اجرا شده توسط تیم اجرایی ویرا ساز نادین

پروژه موسسه صندوق ذخیره بسیجیان

اجرای پروژه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته سازمان بسیج مستضفین با برند تولید داخل شرکت اکسوم انجام شد و این مجموعه توانست در زمان مقرر و جلب رضایت کارفرما محترم پروژه را تحویل دهد.

20 05 00
0 0 ادامه
پروژه آرایش رک صدا و سیما جمهوری اسلامی

بعد از اجرای پروژه زیرساخت شبکه دیتاسنتر صدا و سیما، بنا به درخواست کارفرما محترم این شرکت اقدام به آرایش تعدادی از رک های دیتاسنتر کرد. نکته ای که وجود داره، آرایش رک های دیتاسنتر به جهت اینکه نباید لینک های ارتباطی قطع بشه کار بسیار دشواری هستش.

21 04 00
0 0 ادامه
پروژه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران

اجرای پروژه ی زیرساخت شبکه فیبرنوری دیتاسنتر امام علی (ع) یکی از بهترین و درخشان ترین پروژه های مجموعه ویراساز نادین بود که مهندسین متخصص و متبحر توانستیم با کمترین درصد خطا (کمتر از 5 درصد) و در زمان مقرر تحویل کارفرما محترم دهیم.

3 03 00
0 0 ادامه
پروژه بیمارستان شهید فخری زاده

اجرای پروژه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته بیمارستان شهید فخری زاده تجربه ای مثبت در ارتباط با دوربین های مشکات برای این شرکت بوده و توانسته ایم با کیفیت مناسب اجرا در زمان مقرر تحویل کارفرما محترم دهیم.

4 02 00
0 0 ادامه
پروژه کارخانه سیمان فیروزکوه

اجرای پروژه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته کارخانه سیمان فیروزکوه با برند داهوا بنا به پیشنهاد این شرکت و با اخذ تاییدیه از سوی کارفرما نصب و راه اندازی شدو این مجموعه توانست در زمان مقرر و جلب رضایت کارفرما محترم پروژه را تحویل دهد.

17 01 00
0 0 ادامه
پروژه بانک توسعه تعاون

اجرای پروژه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته بانک توسعه تعاون تجربه ای مثبت در ارتباط با کار در شعب بانک بوده و توانسته ایم با تمامی مشکلات پیش رو با کیفیت مناسب اجرا در زمان مقرر تحویل کارفرما محترم دهیم.

1 11 99
0 0 ادامه